Opravy, lepení a výměna čelních autoskel

Popis služby

Odborně opravíme:

- bodové praskliny čelního skla vozidla do průměru 2,5 cm
- podélné praskliny v maximální délce 15 cm.

Vyměníme poškozené a neopravitelné sklo za nové. aplikace VIN kódu na skla

 

Přednost služby

Provedením opravy se zabrání dalšímu prasknutí skla v místě původního poškození. Sklo po opravě nevykazuje optickou vadu. Zákazník obdrží atest pro případnou kontrolu STK, Policie ČR, apod.

Co Vám služba přinese ?

Realizace opravy přináší klientovi významnou finanční úsporu, neboť není nutno provádět výměnu čelního skla.
Pokud jste pojištěni zajistíme komunikaci mezi naší autoopravnou a pojišťovnou.

 

Tipy pro čelní skla.

Pojištění:

Pokud nemáte pojištění čelního skla, neváhejte tak u své pojišťovny učinit. V dnešní době je pojištění čelního skla standardem.

Příklad uplatnění škody:

Čelní sklo je nepostradatelnou součástí každého auta. Jeho poškození je velmi rychlé a může se stát každému z nás, kdekoliv na silnici. Pokud viníka dostihnete a on bude souhlasit, že zapříčinil poškození čelního skla, postarají se pojišťovny o jeho bezplatnou výměnu.

Jak chránit čelní sklo:

Odlétavající kamínky či jiné nečistoty od projíždějících aut nelze nijak ovlivnit. Sklo však můžete zpevnit pomocí speciálních atestovaných autofolií. Ty kromě zpevnění zajišťují také snížení přehřívání interiéru a omezují oslnění slunečním zářením.
Pokud je vaše čelní sklo jakkoli poškozeno, vyměňte jej co nejdříve. Do praskliny se můžou dostat nečistoty a sklo zabarvit. Po opravě tak zůstane ve skle stopa. Navíc se tato prasklina může rozšířit a pak budete potřebovat kompletní výměnu autoskla.